PRECES ATGRIEŠANA

Iegādājoties preci Lloyd interneta veikalā:

Jums ir tiesības iegādāto preci atgriezt 14 dienu laikā. SIA EUROSKOR LATVIJĀ garantē atmaksāt naudu vai samainīt preci pret citu, ja esat to saglabājuši tādā pašā kvalitātē, kā to iegādājoties. Pie preces maiņas vai atgriešanas pasta izdevumus sedz pircējs. Apavi nedrīkst būt valkāti, nobružāti, mazgāti vai kā citādi bojāti.

  • Lai saņemtu atpakaļ naudu, aizpildiet dokumentu iesniegums, ieskenējiet vai nofotogrāfējiet un sūtiet uz e-pastu eveikals@euroskor.com

Preci atstājiet pie pārdevējiem jebkurā no Lloyd veikaliem visā Latvijā vai sūtiet pa pastu uz SIA EUROSKOR LATVIJĀ (pievienojot arī iesnieguma un pavadzīmes oriģinālu):

SIA EUROSKOR LATVIJĀ
Rīga, Brīvības iela 46-25
LV- 1011

Pēc preces atgriešanas saņemsiet samaksāto naudas summu atpakaļ savā bankas kontā ne vēlāk, kā 10 darba dienu laikā.

Ja ir kādi jautājumi par preču atgriešanu interneta veikalā, rakstiet uz e-pastu eveikals@euroskor.com, vai zvaniet uz Euroskor interneta veikalu pa tālr.:29993858.

Iegādājoties preci veikalā

Ja precei atzīts ražošanas defekts un vēlaties tās remontu, maiņu vai naudas atmaksu, uzrādot pirkuma čeku nododiet preci jebkurā Euroskor veikalā, kur pārdevējs Jums lūgs aizpildīt prasījuma pieteikumu. Čeka kopija, maksājuma uzdevums no interneta bankas vai pirkuma apstiprinājums no e-pasta netiek uzskatīts par pirkumu apliecinošu dokumentu, uz kura pamatojoties Jūs varat nodot preci atpakaļ. 15 darba dienu laikā Jūsu prasījumu izskatīs eksperts un sniegs atbildi.

Prasījuma pieteikumu var iesniegt 2 gadu laikā kopš preces iegādāšanās brīža.